a black and white circle with a dot
Overig nieuws
a black and white circle with a dot

Eigenaar snackbar achtervolgt overvaller op bromfiets

Gepubliceerd op 9 mei 2025
Delen:

De eigenaar van een Utrechtse cafetaria heeft eind april samen met een bezoeker een overvaller in de kraag gegrepen nadat ze samen op een brommer de achtervolging hadden ingezet.

001_food-image-1017101.jpeg

De politie kreeg rond 22.10 uur de melding dat de cafetaria werd overvallen door een man. Terwijl de politie onderweg was belde de cafetariahouder per gsm en vertelde de meldkamer dat hij samen met een bezoeker op een bromfiets de achtervolging had ingezet. Ze wisten de overvaller in een steegje in te sluiten terwijl ze nog steeds in contact stonden met de politie. Die hoefde de 34-jarige overvaller alleen nog maar in te rekenen. De politie bedankte de eigenaar en bezoeker voor hun alerte optreden, meldt de politie in de regio Utrecht op haar website.

a black circle with white text
a black and white circle with a dot
Zelfgemaakt!
a black and white circle with a dot

Over Frituur Van Gogh | Amersfoort

Bij Frituur Van Gogh draait alles om ambacht, kwaliteit en smaak. Sinds 1999 serveren we met de hand gesneden friet patat en zelfgemaakte Amersfoortse kroketten, kaassoufflés, bamischijven en verschillende sauzen. Bereidt met passie en vakmanschap.
Lees meer

Doe zelf effe sociaal!

Altijd op de hoogte met onze nieuwsbrief

Centrum

Utrechtsestraat 11
3811LA Amersfoort
Openingstijden
Open van 12.00 tot 20.00 uur
Donderdag tot 21.00 uur
Bestel en haal af

Kamperbinnenpoort

Langestraat 143
3811AE Amersfoort
Openingstijden
Open van 12.00 tot 20.00 uur
Donderdag tot 21.00 uur
Bestel en haal af

Vragen over allergenen?

We reageren binnen 24 uur.

Updateservice

Is jouw workshop datum niet beschikbaar? Meld je aan en ontvang nieuwe beschikbare data in jouw mailbox!

Bestellen & afhalen

Kies je filiaal, bestel en haal af.
a drawing of a building

Frituur van Gogh
Centrum

  • Utrechtsestraat 11
    3811LA Amersfoort
Placeholder
Bestel in Utrechtsestraat
a cartoon of a building

Frituur Van Gogh
Kamperbinnenpoort

  • Langestraat 143
    3811AE Amersfoort
Placeholder
bestel in Langestraat