Dit jaar stond in het teken van flink wat verandering. Zo zijn de foodtrucks een losse BV geworden waarbij wij korte lijnen houden met Frituur van Gogh uit Amersfoort om onze USP’s te kunnen blijven waarborgen.
Verder zijn Arn Zuyderduin en Leon Pollé nu volledig op elkaar ingespeeld. Na een aantal wedstrijden (events) samen te hebben gespeeld merken wij dat de samenwerking zijn vruchten afwerpt en dat er langzaam ruimte ontstaat om te blijven ontwikkelen.

We zijn sinds april al vele (bedrijfs)borrels afgegaan waar wij onder andere onze zelfgemaakte snacks en verse friet patat serveerde. Verder gingen wij de grens over voor een mooie 5-daagse klus in Duitsland en zijn wij door heel Nederland van festival naar festival gereisd om onze heerlijke verse friet te bakken.
In elk geval zijn er dit jaar al een heleboel nieuwe, tevreden opdrachtgevers bijgekomen!
De laatste weken waren voor het team best een flinke kluif. Lange dagen, vele kilo’s aardappelen en korte nachten. Vandaar dat u deze nieuwsbrief ontvangt voordat wij een korte pitstop maken om bij te tanken.
Bedankt voor de leuke evenementen van de afgelopen tijd. Dit smaakt naar meer!

