a black and white circle with a dot
Overig nieuws
a black and white circle with a dot

Foodtruck serveert hersenhamburgers

Gepubliceerd op 9 mei 2025
Delen:

Een broodje hamburger maar dan met kalfshersens of nuggets gemaakt van de schildklier van koeien. Ze stonden onlangs op het menu van de Gory Gourmet, een foodtruck van de Londense kok Mark Jankel.

001_food-image-1056047.jpeg

De Londense foodtruckchef (Streetkitchen) choqueerde iedereen toen hij afgelopen week Gory Gourmet lanceerde. Een foodtruck met bijzondere gerechten zoals hersenburgers, hersensalade en schildkliernuggets.

Hersenen van dieren zijn een vrij gebruikelijk ingrediënt in bijvoorbeeld de Aziatische keuken. Bij ons, in het westen, wordt er tegenwoordig een beetje vreemd tegenaan gekeken. Voor Jankel juist reden om dit zombiefood op de kaart van zijn foodtruck te zetten. De actie, die was bedoeld als publiciteitsstunt om de aandacht te vestigen op de release van de dvd-box van het tweede seizoen van de tv-serie The Walking Dead, werd min of meer een culinair succes. De bijzondere gerechten trokken tientallen nieuwsgierigen. Waaronder  reporter Steve Myall van de Mirror die met foto’s en een video verslag doet van zijn culinaire avontuur.

Foto: Gory Gourmet

a black circle with white text
a black and white circle with a dot
Zelfgemaakt!
a black and white circle with a dot

Over Frituur Van Gogh | Amersfoort

Bij Frituur Van Gogh draait alles om ambacht, kwaliteit en smaak. Sinds 1999 serveren we met de hand gesneden friet patat en zelfgemaakte Amersfoortse kroketten, kaassoufflés, bamischijven en verschillende sauzen. Bereidt met passie en vakmanschap.
Lees meer

Doe zelf effe sociaal!

Altijd op de hoogte met onze nieuwsbrief

Centrum

Utrechtsestraat 11
3811LA Amersfoort
Openingstijden
Open van 12.00 tot 20.00 uur
Donderdag tot 21.00 uur
Bestel en haal af

Kamperbinnenpoort

Langestraat 143
3811AE Amersfoort
Openingstijden
Open van 12.00 tot 20.00 uur
Donderdag tot 21.00 uur
Bestel en haal af

Vragen over allergenen?

We reageren binnen 24 uur.

Updateservice

Is jouw workshop datum niet beschikbaar? Meld je aan en ontvang nieuwe beschikbare data in jouw mailbox!

Bestellen & afhalen

Kies je filiaal, bestel en haal af.
a drawing of a building

Frituur van Gogh
Centrum

  • Utrechtsestraat 11
    3811LA Amersfoort
Placeholder
Bestel in Utrechtsestraat
a cartoon of a building

Frituur Van Gogh
Kamperbinnenpoort

  • Langestraat 143
    3811AE Amersfoort
Placeholder
bestel in Langestraat